پایگاه خبری صراط

۳۱ فروردین ۱۴۰۱

کاش این صیانت صاحب مرده تصویب شده بود! مصوب می‌کنیم اهل بیت مسئولین معاف باشند از بازرسی و میزان بار. به دختر دلبندم بفرمایید بد به دل راه مده که بابا باقر همیشه مراقب است. دست تفقّد بر سر داماد بکش و بگو دوستش دارم. ان شاءالله سفر فرنگ بعدی همه با هم.

 

نامه قالی‌باف به همسرش

 

به گزارش پایگاه خبری صراط، در حاشیه اخبار این روز‌ها پیرامون خرید سیسمونی نوه قالی‌‌باف از ترکیه، محمدحسین ابراهیمی با قلمی شیوا به صورت کنایه نامه‌ای از طرف قالیباف به همسرش نوشته که متن آن را در زیر می‌خوانید:

تصدّقت گردم، دردت به جانم، من که مُردم وُ زنده شدم تا قدمتان به تهران برسد، این فراقِ لاکردار هم مصیبتی شده.

مرد جماعت را شهرداری و خلبانی و فرماندهی و ریاست مجلس نکُشد، همین بی‌همدمی و فراق می‌کُشد.

نفرموده بودید که در فرودگاه گرفتار بودید، در دلمان انار پاره شد. باقر تو بمیرد که همسرش اسیر امنیه‌چی‌ها بوده و او بی‌خبر، در مجلس اطاعت رئیسی می‌کرده.

حی لایموت سرشاهد است که حال و احوال دل ما هم کم از ناراحتی شما نبوده. اوضاع مملکت خوب نیست؛ کوچه به کوچه گوشی به دست چنان جواسیس دولت معظم روس ما را رصد می‌کنند و در فجازی واقعیات را بیان می‌کنند.

کاش این صیانت صاحب مرده تصویب شده بود.

دلمان این روز‌ها به همین ریاست مجلس خوش است که از دولتی تصرف جاسوس خانه سعودی صله گرفتیم.

خاتونم، اسب یاغی و طغیان‌گری شده‌ام که نه شلاق و توپ و تشر اطرافیان راممان می‌کند و نه قند و نوازش پرستوها. عرق همه را درآورده‌ام و رکاب نمی‌دهم، بماند که عرق خودم هم درآمده!

نه دست و دلم به قانون نویسی می‌رود، نه شوق کاندیداتوری دارم.

دیروز در فجازی نزول اجلال شما را دیدم، بابت اذیت این امنیت چی‌ها لجمان درآمد.

مصوب می‌کنیم اهل بیت مسئولین معاف باشند از بازرسی و میزان بار.

به دختر دلبندم بفرمایید بد به دل راه مده که بابا باقر همیشه مراقب است.

دست تفقّد بر سر داماد بکش و بگو دوستش دارم.

ان شاءالله سفر فرنگ بعدی همه با هم.

باقی بقایتان
جانم فدایتان

***

آفتاب

۳۱ فروردین ۱۴۰۱

سفر خانواده رئیس مجلس انقلابی به ترکیه برای خرید سیسمونی!
سفر جنجالی خانواده قالیباف به ترکیه؛ ماجرا چه بود؟

 

الیاس قالیباف ضمن تایید سفر خانواده اش به ترکیه، نوشت: خواهرم و همسرش کاری انجام دادند که حتما غلط است. این سفر آن هم در این شرایط اقتصادی مردم یقینا اشتباه است.

الیاس قالیباف، فرزند محمد باقر قالیباف، با انتشار پستی در اینستاگرام خود، با مضمون خطاب نابخشودنی نوشت: خواهرم و همسرش کاری انجام دادند که حتما غلط است. این سفر آن هم در این شرایط اقتصادی مردم یقینا اشتباه است.

وی افزود: آن‌ها برای خرید سیسمونی نرفته بودند و ناراستی‌ها و بزرگ نمایی‌هایی در متن‌های منتشر شده وجود دارد، اما به هر صورت انجام این سفر خطایی نابخشودنی است، چرا که باعث می‌شود همه تهمت‌هایی که در گذشته به پدرم و خود آن‌ها زده شده است را صحیح جلوه دهد. آنچه این خطا را نابخشودنی‌تر می‌کند آن است که به امید و اعتماد مردم ضربه می‌زند و زبان ضد انقلاب و بدخواهان را دراز می‌کند. این رفتار حتما مخالف نظر و مشی و مرام پدرم است. آنان که می‌خواهند خطای فرزند را به پای پدر بنویسند، بدانند که این کار از قبل مورد مخالفت ایشان قرار گرفته بود، ولی متاسفانه نادیده گرفته شد.

بنده به سهم خودم از همه مردم عذرخواهی می‌کنم و آن‌ها هم حتما باید عذرخواهی نمایند. انشاالله خدا در این شب‌های قدر همه قصور‌ها و خطا‌های ما را ببخشد.

این پست با هشتگ‌های قالیباف، الیاس قالیباف و خطای نابخشودنی منتشر شده است.

وحید اشتری، فعال رسانه ای نیز طی متنی در صفحه خود در توئیتر به سفر همسر و خانواده قالیباف به ترکیه اشاره کرد.

وحید اشتری در صفحه خود در شبکه اجتماعی نوشت: چند تا از مسافران استانبول یک سری فیلم و عکس از یک خانواده چادری (در پروازهای ترکیه خیلی مرسوم نیست) فرستاده‌اند که امروز بخاطر حجم بالای بار با متصدی کانتر به مشکل خورده‌اند و بعد با رفتار عوامل هواپیمایی معلوم شده از خانواده مسئولین‌اند. ظاهرا خانواده آقای قالیباف بوده‌اند.

همسر ایشان سرکارخانم زهرا مشیر را شناخته‌اند. یک زوج جوان هم با ایشان بوده که یا پسر و عروس‌شان و یا دختر و دامادشان بوده اند. ظاهر حجم بالای باری که از ترکیه می‌آورده‌اند، کالسکه و کیف نوزاد و تخت تاشوی کودک و امثالهم بوده است. یعنی برای خرید سیسمونی به ترکیه رفته بودند.

از بعدازظهر تا حالا برای مطمئن شدن با بچه های فرودگاه امام و هواپیمایی معراج ارتباط گرفتم و اطلاعات پرواز را درآوردم. اسم این سه نفر در لیست پرواز شماره ۴۸۰۴ ساعت ۱۳:۴۵ دقیقه امروز معراج از فرودگاه استانبول به فرودگاه امام است. زهرا مشیر، مریم قالیباف و امیررضا بحیرایی (داماد)

پیشاپیش قدم نوه نورسیده را خدمت آقای قالیباف تبریک عرض می‌کنم. ولی باور کنید نمی‌شود آن بالا نشست و با چفیه برای مردم از تولیدملی و اشتغال و ممنوعیت ورود لوازم خانگی و خودروی ملی سخنرانی کرد و خانواده را برای خرید سیسمونی بدرقه ترکیه کرد. داریم ازین تناقض‌ها پاره می‌شویم.

پاسخ قاطع یک فعال رسانه‌ای به دستیار قالیباف: شما رفتار فائزه هاشمی را به پای پدر ننوشتید؟

دستیار سیاسی و رسانه‌ای قالیباف نیز در توئیتی با اشاره به سفر جنجالی خانواده قالیباف به ترکیه نوشت: خطای فرزند را به پای پدر نمی نویسند.

محمد سعید احدیان، در توئیتی نوشت: عجب جشنی گرفتند مخالفان قالیباف. بزرگنمایی که در تخصص شما است اما مهم نیست که موضوع کوچک باشد یا بزرگ، خطای فرزند را به پای پدر نمی نویسند.

در این میان، حسین صداقت، فعال رسانه‌ای در پاسخ به دستیار سیاسی و رسانه‌ای قالیباف نوشت: شما رفتار و گفتار فائزه هاشمی را به پای پدر ننوشتید؟

پیوند کوتاه: https://tinyurl.com/ytrrp298