تارنگاشت عدالت – دورۀ سوم

منبع: فدراسیون جهانی اتحادیه‌های کارگری
۵ اکتبر ۲۰۲۱

 

سمپوزیوم بین‌المللی فدراسیون جهانی اتحادیه‌های کارگری – پیام زندگی و مبارزه ارنستو «چه» گوارا

همکاران گرامی،

به مناسبت پایان ۵۴-مین سال ترور ارنستو «چه» گوارا رهبر انقلابی کبیر آرژانتینی، در ۹ اکتبر ۱۹۶۷ در بولیوی، فدراسیون جهانی اتحادیه‌های کارگری از شما دعوت می‌کند در یک سمپوزیوم بین‌المللی که با موضوع پیام زندگی و مبارزه ارنستو «چه» گوارا در روز شنبه ۹ اکتبر ۲۰۲۱، در ساعت ۵ بعدازظهر به وقت آتن، از طریق زوم (ZOOM) برگزار می‌شود شرکت نمایید.

ما، فدراسیون جهانی اتحادیه‌های کارگری، اعضاء و دوستان آن در سراسر جهان، «چه» رزمنده کبیر را که با مبارزه مسلحانه در موفقیت انقلاب کوبا و در ساختمان حکومت سوسیالستی کوبا نقش تعیین‌کننده داشت گرامی می‌داریم. ما از طريق زندگی و مبارزه او، از طريق عمل انترناسیونالیستی او، می‌خواهیم درباره مبارزات حال و آینده، درباره چگونگی خدمت به منافع طبقه گارگر و خلق‌ها نتیجه‌گیری کنیم.

در شرایط کنونی بحران جدید سرمایه‌داری مالی، نزول بهداشت عمومی، وخامت شرایط کار و زندگی کارگران، حاد شدن تضادهای امپریالیستی، به گفته «چه»: «مهم‌تر از همه، همیشه قادر به احساس عمیق هرگونه بی‌عدالتی در حق هر کس، در هر نقطه از جهان باشید. این زیباترین ویژگی یک انقلابی استکه کل عمل او مسیر مبارزه، همبستگی و انترناسیونالیسم پرولتری را روشن می‌کند.

لطفاً شرکت خود را با ارسال ایمیل به نشانی زیر تأیید نمایید:
info@wftucentral.org and/or athens@wftucentral.org

سمپوزیوم به زبان‌های اسپانیایی، انگلیسی، فرانسوی و عربی خواهد بود.

پیوند زوم:
https://us06web.zoom.us/j/81926540762?pwd=dHV6SEp4ZTJkTmxzMktsRStqc2FrQT09

شماره شناسایی نشست:
819 2654 0762
شماره رمز ورود:
289756

پیوند کوتاه: https://tinyurl.com/4cae26et